
Про Тібо Де Смета
Тібо Де Смет
Тібо Де Смет - бельгійський лівий захисник, 28 років, який входить до складу команди ФК "Парі" у FL1. Його позиція ставить його на одну з найвибагливіших широких оборонних ролей, де поєднуються неодноразовий біг, близький захист і підтримка у володінні м’ячем.
Лівий захисник повинен прикривати землю і залишатися напоготові до широкого спектру загро Обов'язки Де Смета включатимуть відстеження вінгерів суперника, допомогу його власній стороні просуватися по флангу та підтримку достатньої позиційної дисципліни, щоб зупинити простір позаду нього від відкриття У 28 років він перебуває у віці, коли досвід і фізична готовність повинні добре працювати разом.
Широкий захисний баланс
ФК "Парі" може очікувати, що лівий захисник зробить набагато більше, ніж просто захистить дальню штангу або підкат біля бокової ліні овременні крайні захисники часто виступають в якості вихідних точок у нарощуванні гри, підтримують циркуляцію півзахисту та забезпечують ширину, коли атака цього потребує Цінність Де Смета, таким чином, полягає в балансі: знання, коли приєднатися вперед рухається і коли утримувати лінію.
Як бельгійський професіонал у французькому футболі, він є частиною давнього транскордонного потоку гравців між двома країнам о рух допоміг сформувати міжнародний характер ліги, і це часто приносить гравців, звиклих до технічного, тактичного футбол ля крайнього захисника ці якості мають значення, тому що позиціонування та прийняття рішень важливі як темп.
Його перспективи прості: продовжуйте забезпечувати надійні виступи в ролі, де цінується надійніст кщо він залишається тактично ввімкненим і фізично сильним, Де Смет може запропонувати ФК "Парі" безпечний варіант на лівій стороні захисту та сприяти стабільності, яка часто потрібна командам для досягнення результатів протягом повної кампанії.
Останні новини
Часті питання
Тібо Де Смет грає на позиції захисника.
Зараз Тібо Де Смет виступає за ФК "Парі".
Тібо Де Смет представляє Бельгію.
Тібо Де Смет народився 5 червня 1998 року і йому 28 років.