
Про Томмі Сімкіна
Томмі Сімкін
Томмі Сімкін - англійський воротар у віці 21 року, молодий воротар, який розвиває свої здібності у ФК "Сток Сіті Воротар - це позиція, яка винагороджує терпіння, і в його віці увага зосереджена на вивченні ремесла та стабільному розвитку до утвердження на старшому рівні.
Розвиток молодого хранителя
Вимоги до воротарів, зупинка кидків, позиціонування, розподіл і командування зоною, займають роки, щоб повністю опанувати Для 21-річного хлопця це період зростання, в якому вплив на тренування і змагання поступово формує інстинкти і впевненість, яких вимагає роль.
Його присутність у "Сток Сіті" ставить його в рамках чемпіонату Англії, конкурентного середовища, яке кидає виклик воротарям Для воротаря, що розвивається, чи то через можливості грати, чи через тісну участь у команді, отримання досвіду в цій обстановці має важливе значення для його прогресу.
Перспективи для Томмі Сімкіна є одним з обіцянок і поступового прогрес кщо він продовжує уточнювати основи своєї гри і приймає уроки старшого футболу, він має потенціал, щоб вирости в надійного голкіпера, Попереду роки будуть формувати в формуванні його кар'єри.
Останні новини
Часті питання
Томмі Сімкін грає на позиції воротаря.
Зараз Томмі Сімкін грає за ФК "Сток Сіті".
Томмі Сімкін представляє Англію.
Томмі Сімкін народився 8 грудня 2004 року і йому 21 рік.