
Относно Марко Грюл
Марко Грюл
Марко Грюл е австрийски полузащитник в състава на ШВ Вердер Бремен и се състезава в Бундеслигата На 27 години е в зряла възрастова група за ролята си, където постоянството и интелигентността на играта имат значение колкото и силата на бягане От полузащитниците в този етап се очаква да разбират темпото и да управляват чисто своите отговорности.
Ритъм на играта
Позицията на Грюл изисква от него да подкрепя притежанието, да помага на отбора да остане организиран и да допринася, когато темпото на мача се промени Бундеслигата е взискателна обстановка за такава работа, защото централните зони са силно оспорвани и грешките се наказват бързо.
Перспективата му е обвързана с надеждността Ако продължава да отговаря на физическите и тактическите изисквания на лигата, той може да остане важно присъствие в състава на Бремен.
Последни новини
Често задавани въпроси
Марко Грюл играе на поста Полузащитник.
В момента Марко Грюл играе за Вердер Бремен.
Марко Грюл представлява Австрия.
Марко Грюл е роден на 6 юли 1998 г. и е на 28 години.