
Относно Ойхан Сансет
Ойхан Сансет
Ойхан Сансет е роден в Испания старши играч, на 26 години, и в момента е част от Атлетик Клуб в Ла Лига, Той е посочен като атакуващ полузащитник, което го поставя в роля, оформена от създател между линиите, който свързва халфовата линия и атаката.
В рамките на клуб като Атлетик Клуб, тази роля идва с ясни изисквания. от Oihan се очаква да отговаря на екипна култура, която цени интензивността, тактическата дисциплина и надеждната работа във всяка фаза на играта.
Тактически изглед
На 26 години той седи в момент, в който развитието и отговорността започват да се припокриватЗа испански играч в средата на Атлетик Клуб предизвикателството е не само да покаже качество, но и да го повтори срещу темпото и натиска на елитния вътрешен футбол.
Тъй като наличните данни са ограничени, най-точната картина е широка: той е испански професионалист от най-висок клас с позиционен профил, свързан с ролята му, и това вече ни казва нещо важно за мястото му в отбора.
За играч в този етап от кариерата му детайлите са от значение Движението извън топката, времето, вземането на решения и желанието за работа в рамките на отбора са атрибутите, които обикновено определят дали следващата стъпка е постепенна или решаваща.
Бъдещето му на това ниво ще бъде оформено от последователност, адаптивност и колко добре се справя със седмичните изисквания на футбола от най-висок клас Ако продължава да отговаря на изискванията на позицията си, той има платформата да израсне в по-утвърдена фигура за Атлетик Клуб в Ла Лига.
Последни новини
Често задавани въпроси
Ойхан Сансет играе като полузащитник.
В момента Ойхан Сансет играе за Атлетик Клуб.
Ойхан Сансет представлява Испания.
Ойхан Сансет е роден на 25 април 2000 г. и е на 26 години.