
Относно Тахит Чонг
Тахит Чонг
Тахит Чонг е атакуващ играч, който представлява Кюрасао на международно ниво, на двадесет и шест години, който внася усет и креативност в последната трета за ФК Шефилд Юнайтед Като широк и атакуващ играч Чонг е от типа футболисти, които гледат да се изправят срещу защитници и да създават опасност с техническите си способности.
Творчество в атака
Играта в атакуващите зони изисква рязко движение, техническо качество и хладнокръвие, за да се възползвате максимално от възможностите Играта на Чонг е изградена върху комфорта му върху топката и желанието му да кара срещу опонентите, осигурявайки атакуваща искра в напредналите зони На двадесет и шест години той е в силен период от кариерата си, съчетавайки усет с нарастваща зрялост.
Шефилд Юнайтед ФК е клуб с горда история в английския футбол и страстни последователи Състезанието в рамките на взискателната английска игра дава на атакуващ играч като Чонг строг тест за качеството му, с добре организирани защити, които възнаграждават острото мислене и прецизното изпълнение в последната трета.
На двадесет и шест Чонг е в добра позиция да направи показателно впечатление със своята креативност и прямота. Неговият възглед е изграден върху влиянието, което може да упражнява в атака. Ако той запази остротата си и остане последователен, той има платформата да бъде важен атакуващ участник за своята страна.
Последни новини
Често задавани въпроси
Тахит Чонг играе като нападател.
В момента Тахит Чонг играе за ФК Шефилд Юнайтед.
Тахит Чонг представлява Кюрасао.
Тахит Чонг е роден на 4 декември 1999 г. и е на 26 години.