Σχετικά με τον Adam El Ouali
Adam El Ouali
Ο Άνταμ Ελ Ουαλί είναι Γάλλος μέσος, ηλικίας 19 ετών, ο οποίος είναι καταχωρημένος με την Τουλούζ ΦΚ στη Λιγκ 1 Στα 19 του, βρίσκεται σε μια φάση της καριέρας του όπου η πιο σημαν
Ο ρόλος της μεσαίας γραμμής δίνει σε έναν παίκτη πρόσβαση σε πολλά μέρη του παιχνιδιού Απαιτεί επίγνωση του χώρου, κατανόηση του ρυθμού και την ικανότητα να κινείται μεταξύ επ
Η Τουλούζ ΦΚ είναι ένα κατάλληλο μέρος για έναν νεαρό ποδοσφαιριστή να συνεχίσει να αναπτύσσει αυτές τις συνήθειες Η Λιγκ 1 μπορεί να είναι ασυγχώρητη, αλλά επίσης ανταμείβει
Προοπτική Καριέρας
Οι Γάλλοι παίκτες σε αυτή την ηλικιακή κατηγορία συχνά εξακολουθούν να έχουν ένα ευρύ αναπτυξιακό προφίλ, και αυτός θα πρέπει να είναι ο φακός μέσω του οποίου αντιμετωπίζετ
Η προοπτική του είναι επομένως ενθαρρυντική αλλά μετρημένη Αν συνεχίσει να προοδεύει στην Τουλούζη, έχει χρόνο να διαμορφώσει μια πιο ξεκάθαρη ταυτότητα ως ανώτερος μέσος Προς το παρό
Τελευταία νέα
Συχνές ερωτήσεις
Ο Adam El Ouali παίζει ως μέσος.
Ο Adam El Ouali παίζει αυτήν τη στιγμή στην Toulouse FC.
Ο Adam El Ouali εκπροσωπεί τη Γαλλία.
Ο Adam El Ouali γεννήθηκε στις 14 Οκτωβρίου 2006 και είναι 19 ετών.