
Σχετικά με τον Fousseny Doumbia
Fousseny Doumbia
Ο Φουσένι Ντούμπια είναι Γερμανός αμυντικός της Άιντραχτ Φρανκφούρτης στην Μπουντεσλίγκα Στα 21 του βρίσκεται ακόμα στην αρχή της επαγγελματικής του πορείας και π
Το αμυντικό ποδόσφαιρο σε αυτό το επίπεδο απαιτεί σαφή κατανόηση της απόστασης και του χρονισμού Ένας παίκτης όπως ο Ντούμπια πρέπει να μάθει να αντιμετωπίζει τ
Πρόοδος και υπομονή
Στα 21, η προτεραιότητα είναι συνήθως η ανάπτυξη και όχι ο άμεσος ορισμός Ένας αμυντικός βελτιώνεται κάνοντας καλύτερες επιλογές σε μονομαχίες, παραμένοντας οργανωμέν
Ο ρόλος του Ντούμπια στην Άιντραχτ Φρανκφούρτης τον τοποθετεί σε ένα περιβάλλον συλλόγου που εκτιμά την ένταση και την υπευθυνότητα Αυτό το είδος περιβάλλο
Κοιτάζοντας μπροστά, η προοπτική του θα εξαρτηθεί από την ταχύτητα της εξέλιξής του και την ικανότητά του να μεταφράζει την πρόοδο της προπόνησης σε αξιοπιστί
Τελευταία νέα
Συχνές ερωτήσεις
Ο Fousseny Doumbia παίζει ως Defender.
Ο Fousseny Doumbia αυτή τη στιγμή παίζει στην Άιντραχτ Φρανκφούρτης.
Ο Fousseny Doumbia εκπροσωπεί τη Γερμανία.
Η Fousseny Doumbia γεννήθηκε στις 23 Φεβρουαρίου 2005 και είναι 21 ετών.