
Σχετικά με τον Ροντρίγκο Κονσεϊσάο
Ροντρίγκο Κονσεϊσάο
Ο Ροντρίγκο Κονσεϊσάο είναι ένας 26 χρονος Πορτογάλος αμυντικός που εκπροσωπεί αυτή τη στιγμή την CD Τοντέλα στην πατρίδα του Ως τοπικός παίκτης που αγωνίζε
Στην καρδιά της άμυνας, ο Κονσεϊσάο είναι επιφορτισμένος με τις θεμελιώδεις αρχές του εμπορίου του, την τοποθέτηση, τη σήμανση, το χρονοδιάγραμμα στο τάκλιν κα
Ένας αξιόπιστος αμυντικός
Η Τοντέλα παρέχει ένα ανταγωνιστικό περιβάλλον στο οποίο η Κονσεϊσάο μπορεί να εφαρμόσει αυτές τις ιδιότητες Αντιμετωπίζοντας μια ποικιλία επιθετικών απειλ
Η προοπτική για την Κονσεϊσάο είναι μια σταθερή, αξιόπιστη συνεισφορά Ως αμυντικός πρώτης ηλικίας που γνωρίζει το εγχώριο παιχνίδι, είναι σε καλή θέση για να εί
Τελευταία νέα
Συχνές ερωτήσεις
Ο Ροντρίγκο Κονσεϊσάο αγωνίζεται στη θέση του Αμυντικού.
Ο Ροντρίγκο Κονσεϊσάο αυτή τη στιγμή παίζει στην CD Tondela.
Ο Ροντρίγκο Κονσεϊσάο εκπροσωπεί την Πορτογαλία.
Ο Ροντρίγκο Κονσεϊσάο γεννήθηκε στις 2 Ιανουαρίου 2000 και είναι 26 ετών.