
Σχετικά με τον Saba Goglichidze
Saba Goglichidze
Ο Saba Goglichidze είναι ένας Γεωργιανός σέντερ μπακ σε ηλικία 21 ετών, ένας νεαρός αμυντικός που αναπτύσσει το παιχνίδι του στη Wat
Ένα γεωργιανό ταλέντο
Ως σέντερ μπακ, ο Goglichidze έχει την αποστολή να κερδίζει μονομαχίες, να διαβάζει να αναπτύσσει απειλές και να συνεισφέρει στη
Ο ρόλος του στη Γουότφορντ τον τοποθετεί μέσα στο ανταγωνιστικό αγγλικό παιχνίδι Για έναν νεαρό Γεωργιανό αμυντικό, η προσαρμογή στη φ
Η προοπτική για τον Saba Goglichidze είναι υποσχόμενη Εάν συνεχίσει να βελτιώνει τις θεμελιώδεις αρχές της άμυνάς του και προσαρμοστεί στο π
Τελευταία νέα
Συχνές ερωτήσεις
Ο Saba Goglichidze παίζει ως Defender.
Ο Saba Goglichidze παίζει αυτήν τη στιγμή στη Watford FC.
Η Saba Goglichidze εκπροσωπεί τη Γεωργία.
Η Saba Goglichidze γεννήθηκε στις 25 Ιουνίου 2004 και είναι 22 ετών.